Warsztaty indywidualne

Sesja studyjna

Praca w studio, podczas której poznasz mój warsztat pracy od A do Z.

 

Warsztaty fotograficzne

Sesja plenerowa

Szkoleniu pozwoli wzbogacić warsztat
i poznać zaawansowane techniki wykorzystania światła naturalnego.

 

Szkolenie Online

Kurs retuszu

Wszystko co musisz wiedzieć by robić lepsze zdjęcia i nadawać im własny styl.

 

Wasze opinie

Jesli ktos zastanawia się jak powstają te cuda w galerii Kamila, nie zawiedzie się tym kursem. Omawiane są do bólu wszystkie techniki, z ktorych korzysta przy retuszu, na dokładnie tych zdjęciach z sesji, ktore wszyscy podziwiamy. Kamil nie bedzie miał przed Wami tajemnic, a dodatkowo podzieli się fajnym bonusem do photoshopa 🙂

DelongusKurs retuszu

Dobry człowieku 🥰 już teraz mogę stwierdzić, że zmieniłeś i ułatwiłeś mi życie w photoshopie ! Niesamowite jest to jak szybko mogę sobie obrobić zdjęcie bez zbędnego kombinowania. Wtyczka portrait pro poszła w niepamięć już dziś 🥰 mam pełną kontrolę nad zdjęciem, czego mi brakowało. Wcześniejsze moje prace, owszem podobały mi się aczkolwiek zawsze coś mi nie pasował i nie czułam się usatysfakcjonowana z mojej pracy a dziś patrzę na zdjęcie, które obrobiłam zaraz po kursie i czuje się w końcu dumna z mojej pracy. Dziękuję !!!!!

IkaKurs retuszu

Cieszę się, że skorzystałam z kursu u Kamila! Pomógł mi on ogarnąć moją dotychczasową pracę w photoshopie w spójną całość, co mega ułatwia mi życie i przyspiesza proces obróbki. Kamil posiada dużą wiedzę, którą dzieli się w sposób łatwy i przyjemny 🙂 Po kursie czuję się bardziej pewna siebie zmotywowana na maksa do pracy 🥰 Polecam! Warto skorzystać!

SandraKurs retuszu

Warsztaty z Kamilem były doskonałym dopełnieniem wiedzy, świetnym rozwinięciem moich umiejętności. Indywidualne podejście, które połączone z profesjonalizmem sprawia, że polecam go każdemu.

TobiaszPortret w plenerze, Kurs retuszu

U Kamila robiłam szkolenie z retuszu online. Mój poziom z Photoshopa był bardzo podstawowy i bałam się czy sobie poradzę "na odległość" . Jestem z tych osób, które wolą naukę w realu. Ale udało się!!!
Kamil ma bardzo dużo cierpliwości i szczegółowo tłumaczy krok po kroku...nawet po kilka razy. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy z zakresie retuszu. Dostałam bardzo dużo cennych wskazówek dzięki, którym w końcu moje zdjęcia wyglądają tak jak tego chciałam. Zdecydowanie godny polecenia.

AnnaKurs retuszu

Jestem zachwycony efektem tego kursu. Nie spodziewałem się tak prostych rozwiązań. WOW. Dzięki Kamil!

AdamKurs retuszu

Miałam przyjemność poznać Kamila i przez kilka godzin pod jego okiem odkrywać tajniki profesjonalnej pracy fotografa. Długo szukałam odpowiedniej osoby. Trafiłam na profil Kamila i wiedziałam, że to właśnie od Niego chce się uczyć. Warsztaty fotograficzne były wypełnione bezcennymi wskazówkami opartymi na latach doświadczenia. Wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoliła mi na poprawę swoich błędów i udoskonalenie prac. Kamil jest bardzo kreatywnym fotografem z ciekawym i świeżym spojrzeniem. Serdecznie polecam!

KingaSesja studyjna, Kurs retuszu

Szukałem długo kursów by bardziej ogarnąć się w Fotografii. Znalazłam zdjęcia Kamila i postanowiłem napisać. Jestem mega wdzięczny za indywidualne podejście do tematu i mogę tylko tyle napisać DZIĘKUJĘ!!!

PrzemysławSesja studyjna

Niedawno uczestniczyłem w kursie sesji studyjnej i to był strzał w dziesiątkę. Było tam wszystko, co niezbędne początkującemu jak ja fotografowi – wiedza i praktyczne rady – w bardzo przyjacielskiej i pozytywnej atmosferze.

TomekSesja studyjna

Ten kurs to prawdziwa esencja - mega dawka wiedzy, wiele ciekawostek, właściwy workflow, a wszystko przedstawione w pragmatycznym podejściu do sprawy. Meeega warto!!!!

MateuszKurs retuszu