Warsztaty indywidualne

Sesja studyjna

Praca w studio, podczas której poznasz mój warsztat pracy od A do Z.

 

Warsztaty fotograficzne

Sesja plenerowa

Szkoleniu pozwoli wzbogacić warsztat
i poznać zaawansowane techniki wykorzystania światła naturalnego.

 

Szkolenie Online

Kurs retuszu

Wszystko co musisz wiedzieć by robić lepsze zdjęcia i nadawać im własny styl.

 

Wasze opinie

Jestem zachwycony efektem tego kursu. Nie spodziewałem się tak prostych rozwiązań. WOW. Dzięki Kamil!

AdamKurs retuszu

Dobry człowieku 🥰 już teraz mogę stwierdzić, że zmieniłeś i ułatwiłeś mi życie w photoshopie ! Niesamowite jest to jak szybko mogę sobie obrobić zdjęcie bez zbędnego kombinowania. Wtyczka portrait pro poszła w niepamięć już dziś 🥰 mam pełną kontrolę nad zdjęciem, czego mi brakowało. Wcześniejsze moje prace, owszem podobały mi się aczkolwiek zawsze coś mi nie pasował i nie czułam się usatysfakcjonowana z mojej pracy a dziś patrzę na zdjęcie, które obrobiłam zaraz po kursie i czuje się w końcu dumna z mojej pracy. Dziękuję !!!!!

ikaKurs retuszu

Cieszę się, że skorzystałam z kursu u Kamila! Pomógł mi on ogarnąć moją dotychczasową pracę w photoshopie w spójną całość, co mega ułatwia mi życie i przyspiesza proces obróbki. Kamil posiada dużą wiedzę, którą dzieli się w sposób łatwy i przyjemny 🙂 Po kursie czuję się bardziej pewna siebie zmotywowana na maksa do pracy 🥰 Polecam! Warto skorzystać!

SandraKurs retuszu

Warsztaty z Kamilem były doskonałym dopełnieniem wiedzy, świetnym rozwinięciem moich umiejętności. Indywidualne podejście, które połączone z profesjonalizmem sprawia, że polecam go każdemu.

TobiaszPortret w plenerze, Kurs retuszu

U Kamila robiłam szkolenie z retuszu online. Mój poziom z Photoshopa był bardzo podstawowy i bałam się czy sobie poradzę "na odległość" . Jestem z tych osób, które wolą naukę w realu. Ale udało się!!!
Kamil ma bardzo dużo cierpliwości i szczegółowo tłumaczy krok po kroku...nawet po kilka razy. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy z zakresie retuszu. Dostałam bardzo dużo cennych wskazówek dzięki, którym w końcu moje zdjęcia wyglądają tak jak tego chciałam. Zdecydowanie godny polecenia.

AnnaKurs retuszu

Miałam przyjemność poznać Kamila i przez kilka godzin pod jego okiem odkrywać tajniki profesjonalnej pracy fotografa. Długo szukałam odpowiedniej osoby. Trafiłam na profil Kamila i wiedziałam, że to właśnie od Niego chce się uczyć. Warsztaty fotograficzne były wypełnione bezcennymi wskazówkami opartymi na latach doświadczenia. Wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoliła mi na poprawę swoich błędów i udoskonalenie prac. Kamil jest bardzo kreatywnym fotografem z ciekawym i świeżym spojrzeniem. Serdecznie polecam!

KingaSesja studyjna, Kurs retuszu

Szukałem długo kursów by bardziej ogarnąć się w Fotografii. Znalazłam zdjęcia Kamila i postanowiłem napisać. Jestem mega wdzięczny za indywidualne podejście do tematu i mogę tylko tyle napisać DZIĘKUJĘ!!!

PrzemysławSesja studyjna

Niedawno uczestniczyłem w kursie sesji studyjnej i to był strzał w dziesiątkę. Było tam wszystko, co niezbędne początkującemu jak ja fotografowi – wiedza i praktyczne rady – w bardzo przyjacielskiej i pozytywnej atmosferze.

TomekSesja studyjna

Ten kurs to prawdziwa esencja - mega dawka wiedzy, wiele ciekawostek, właściwy workflow, a wszystko przedstawione w pragmatycznym podejściu do sprawy. Meeega warto!!!!

MateuszKurs retuszu