Warsztaty indywidualne

Sesja studyjna

Praca w studio, podczas której poznasz mój warsztat pracy od A do Z.

 

Warsztaty fotograficzne

Sesja plenerowa

Szkoleniu pozwoli wzbogacić warsztat
i poznać zaawansowane techniki wykorzystania światła naturalnego.

 

Szkolenie Online

Kurs retuszu

Wszystko co musisz wiedzieć by robić lepsze zdjęcia i nadawać im własny styl.

 

Wasze opinie

Warsztaty z Kamilem były doskonałym dopełnieniem wiedzy, świetnym rozwinięciem moich umiejętności. Indywidualne podejście, które połączone z profesjonalizmem sprawia, że polecam go każdemu.

TobiaszPortret w plenerze, Kurs retuszu

U Kamila robiłam szkolenie z retuszu online. Mój poziom z Photoshopa był bardzo podstawowy i bałam się czy sobie poradzę "na odległość" . Jestem z tych osób, które wolą naukę w realu. Ale udało się!!!
Kamil ma bardzo dużo cierpliwości i szczegółowo tłumaczy krok po kroku...nawet po kilka razy. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy z zakresie retuszu. Dostałam bardzo dużo cennych wskazówek dzięki, którym w końcu moje zdjęcia wyglądają tak jak tego chciałam. Zdecydowanie godny polecenia.

AnnaKurs retuszu

Miałam przyjemność poznać Kamila i przez kilka godzin pod jego okiem odkrywać tajniki profesjonalnej pracy fotografa. Długo szukałam odpowiedniej osoby. Trafiłam na profil Kamila i wiedziałam, że to właśnie od Niego chce się uczyć. Warsztaty fotograficzne były wypełnione bezcennymi wskazówkami opartymi na latach doświadczenia. Wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoliła mi na poprawę swoich błędów i udoskonalenie prac. Kamil jest bardzo kreatywnym fotografem z ciekawym i świeżym spojrzeniem. Serdecznie polecam!

KingaSesja studyjna, Kurs retuszu

Szukałem długo kursów by bardziej ogarnąć się w Fotografii. Znalazłam zdjęcia Kamila i postanowiłem napisać. Jestem mega wdzięczny za indywidualne podejście do tematu i mogę tylko tyle napisać DZIĘKUJĘ!!!

PrzemysławSesja studyjna

Niedawno uczestniczyłem w kursie sesji studyjnej i to był strzał w dziesiątkę. Było tam wszystko, co niezbędne początkującemu jak ja fotografowi – wiedza i praktyczne rady – w bardzo przyjacielskiej i pozytywnej atmosferze.

TomekSesja studyjna

Ten kurs to prawdziwa esencja - mega dawka wiedzy, wiele ciekawostek, właściwy workflow, a wszystko przedstawione w pragmatycznym podejściu do sprawy. Meeega warto!!!!

MateuszKurs retuszu